the power of water the power of water

Odkurzacz Rainbow - zasada działania

 1. Wet Dust Can’t Fly® - Mokry kurz nie lata

  Rainbow korzysta z najśilniejszego żywiołu jaki podarowała nam Natura - wody. Dzięki niej kurz oraz nieprzyjemne zapachy zostają zastąpione czystym i świeżym powietrzem. Rainbow jako odkurzacz wodny nadaje się dzięki temu doskonale dla alergików.

 2. Dwa razy czystsze

  Odkurzacz Rainbow wyposażony jest w dwustopniową filtrację, dzięki czemu usuwa niemal 100% zanieczyszczeń, znajdujących się w domu. Filtracja wodna potrafi wychwycić 99,997% natomiast system filtrujący Hepa usuwa pozostałe mikroskopijne cząsteczki, które są niewidoczne dla oka, ale bardzo szkodliwe dla zdrowia.

 3. Silnik Hurricane™

  Silnik Hurricane™ jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Dzięki najnowszej technologii silnik wykazuje się niezwykłą mocą, która przyśpiesza pracę Rainbow i uprzyjemnia codzienne sprzątanie.

 4. Moc i kontrola w zasięgu ręki

  Odkurzacz Rainbow posiada starannie umieszczone w ergonomiczym uchwycie przyciski do sterowania. Umożliwia to łatwe i precyzyjne wykorzystywanie wszelkich akcesoriów, które wchodzą w skład doposażenia odkurzacza Rainbow.

 5. Szybki montaż

  Wymiana akcesoriów jeszcze nigdy nie była tak prosta - a wszystko to dzięki szybkozłączu, które ułatwia oraz przyśpiesza pracę z odkurzaczem Rainbow.

 6. Łatwe przemieszczanie

  Rainbow podąża za Tobą z pokoju do pokoju dzieki lekkiemu i zwrotnemu wózkowi, a gumowe zderzaki zamieszczone na wózku chronią Twoje ściany i meble przed zniszczeniem.

 7. Reflektory LED

  Dzięki reflektorom LED możesz sprzątać nawet przy zgaszonym świetle, gdyż oświetlają one drogę przed odkurzaczem i dbają, aby każdy kąt Twojego mieszkania został posprzątany.

 8. Czyszczenie od ściany do ściany

  Szczotki Active-Edge pozwalają poszprzątać trudno dostepne miejsca, a nawet oczyścić listwy przypodłogowe, gdzie gromadzi się najwięcej kurzu. Obrotowe szczotki sprawiają, że brud i wszelkie zanieczyszczenia znikają w dyszy Power Nozzle, pozostawiając Twój dom czystym i odświeżonym.