Moc z natury

Dodatki do systemu Rainbow

Dodatki do systemu Rainbow

Przedstawiamy dodatki do systemu Rainbow, dzięki którym sprzątanie będzie jeszcze szybsze i efektywniejsze. Uzupełniony dodatkami odkurzacz Rainbow  zapewni maksymalną ergonomię i minimalny wysiłek podczas porządków.

 

4-Quart Basin

 

Ten dodatkowy zbiornik o pojemności 4 litrów przyda się przy sprzątaniu dużych powierzchni lub przy praniu dywanów wymagających większej ilości wody.

 

Extended Hose

 

Jeśli czeka Cię odkurzanie schodów, stropów czy wentylatorów, weź pod uwagę naszą opinię i zaopatrz się w dłuższy wąż do odkurzacza Rainbow.

 

Rainbow® Sprayer

 

Warto uzupełnić odkurzacz Rainbow o ten dodatek, dzięki czemu uzyskujemy wygodny spryskiwacz do roślin lub szyb.

 

Rexafoamer

 

A to ciekawa propozycja dla tych, którym przyda się w domu zestaw do wytwarzania tzw. „suchej piany”. Rexaformer połączony ze spryskiwaczem (Rainbow® Sprayer) oraz płynem tworzy właśnie taki zestaw, który wykorzystać można do prania dywanów, wykładzin czy mebli tapicerowanych. „Sucha piana” ma właściwości krystalizujące – błyskawicznie usuwa brud i wszelkie zanieczyszczenia.

 

Aerofresh Bag

 

„Worek” z tworzywa sztucznego przeznaczony do czyszczenia i odświeżania poduszek. Odkurzacz działa na korzyść alergików usuwając roztocza kurzu domowego, pyłki oraz inne alergeny.

 

 

akcesoria