Moc z natury

Najnowszy model odkurzacza Rainbow

odkurzacz-rainbow-najnowszy-model

1

Szczotka do podłóg i ścian

Stworzona specjalnie do czyszczenia podłóg drewnianych, wykładzinowych oraz z kafelków. Szczotka zaprojektowana, by usuwać wszelkiego rodzaju brud i kurz.

2

Szczotka antystatyczna (do kurzu)

Stworzona, by dom lśnił czystością. Ściąga kurz z pomijanych miejsc, takich jak parapety, żaluzje, abażury, lampy, listwy, rośliny doniczkowe, ekrany i zasłony. Dzięki tak dokładnemu czyszczeniu Rainbow jest doskonałym odkurzaczem dla alergików

3

Szczotka tapicerska

Głęboko osadzony brud może zmniejszyć żywotność materiału, dlatego powstała szczotka, która usuwa brud z mebli tapicerowanych. Szczotka ta rozszerza wachlarz możliwości czyszczących odkurzacza.

4

Ssawka szczelinowa krótka

Użyj ssawki do czyszczenia szczelin w miejscach wąskich i ciasnych, takich jak żeberka kaloryfera, szczeliny wzdłuż krawędzi podłogi, podłoga pod grzejnikiem, a zobaczysz jak szybko zagości u Ciebie porządek.

5

Końcówka pompująca

Przeznaczona do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, a zarówno pomocna jest w nadmuchiwaniu zabawek i materacy.

6

Ssawka szczelinowa długa

Chłodnica lodówki przyciąga kurz i pył, który znacząco wpływa na obniżenie jej wydajności i podwyższenie cen za energię. Dzięki ssawce szczelinowej długiej problem ten zostanie rozwiązany, gdyż skutecznie wyczyści lodówkę z wszelkich zanieczyszczeń. Odkurzacz dzięki niej nie tylko czyści ale pozytywnie wpływa na budżet domowy.

7

Przybornik

Od teraz wszystkie używane przez Ciebie końcówki, możesz umieścić w specjalnie zaprojektowanym do tego "wieszaku", dzięki czemu ułatwi Ci to porządki domowe.

8

Odświeżacz

"Worek" z sztucznego przeznaczony przeznaczony do czyszczenia i odświeżania poduszek.

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)