Moc z natury

Serwis odkurzaczy Rainbow

Firma Proeko+ jest autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem odkurzaczy Rainbow. Służymy Państwu specjalistyczną i rzetelną pomocą w zakresie:

 

  • serwisowania,
  • naprawy,
  • czyszczenia,
  • konserwacji,
  • odkurzaczy piorących Rainbow.

 

Działamy na Śląsku oraz w Bielsku, Opolu, Częstochowie i Łodzi

 

Sprzedajemy akcesoria do naszych odkurzaczy, które można odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym bądź wyślemy je do Was za zaliczeniem pocztowym, kurierem. Części do odkurzaczy wodnych Rainbow będą również dostępne w naszym nowo otwartym sklepie internetowym.

 

Aby skontaktować się z naszym serwisem, prosimy przejść do zakładki Kontakt i wypełnić zgłoszenie. Jako temat prosimy wybrać „Rainbow – serwis” . Wszystkie zgłoszenia z naszego regionu marketingowego będą obsługiwane poprzez wysłanego do Państwa przedstawiciela.

 

Naprawa odkurzaczy Rainbow – warto zaufać specjalistom!

 

Tylko nasz serwis jest gwarancją tego, że Państwa odkurzaczem zajmą się profesjonaliści. Nie warto oddawać sprzętu w ręce nieautoryzowanych przedstawicieli. Nie dysponują oni oryginalnymi częściami zamiennymi do odkurzaczy Rainbow, zawyżają ceny oraz nie udzielają gwarancji na wykonane usługi.

 

Wszyscy nasi przedstawiciele skierowani do Państwa na prezentację lub naprawę Rainbow, nie oferują żadnych innych usług ani towarów za wyjątkiem odkurzaczy.
Jeżeli mają Państwo zastrzeżenia, bądź chcą potwierdzić tożsamość naszych pracowników, można to zrobić pod numerem telefonu: 032 220-11-07 od poniedziałku do piątku w godzinach od 1000 do 2100.