Moc z natury

Producent odkurzaczy Rainbow – o firmie Rexair

image1

Firma Rexair to producent odkurzaczy Rainbow z USA, działający na rynku od 1936 roku. Jego artykuły znane ze swojej niezawodności i nowoczesności trafiają do Klientów na całym świecie.

 

 

Tak wiele lat doświadczenia w produkcji tych maszyn czyszczących i części zamiennych do nich sprawia, że powstają produkty w dobrej cenie, które mogą sprostać wymaganiom najbardziej wymagających odbiorców.

 

 

Odkurzacz Rainbow jest niezmiennie oparty o tę samą zasadę działania, która go wyróżnia go na tle konkurencji. Opinie zadowolonych Klientów potwierdzają najwyższą jakość odkurzaczy tej marki.

 

Dystrybutor odkurzaczy Rainbow – historia firmy Proeko+

 

Firma Proeko+ działa na rynku id 1993 roku, specjalizując się w sprzedaży odkurzaczy bezworkowych Rainbow. Klienci firmy cenią sprzęt Rainbow, a wyrazem ich lojalności jest fakt, że często decydują się na wymianę starego odkurzacza tej marki na nowy pochodzący od tego samego producenta.

 

 

Nasi specjaliści pomogą Państwo w wyborze odkurzacza najbardziej odpowiadającego Państwa potrzebom. Zapewniamy również profesjonalny serwis.

 

 

Zamierzamy również uruchomić sklep internetowy, w którym będą mogli Państwo zaopatrzyć się w akcesoria i materiały eksploatacyjne do odkurzaczy Rainbow.